Labradorit mistrovský Vesmírná krystal

Vyprodáno

Obrovský mistrovský, vesmírný Labradorit, plně zářící s modrými paprsky odrážející krásy a nekonečnost Vesmíru a také propojení s kosmickým Věděním.

Jeho světelný odraz a energie je velmi silná, je to Vědomá osobnost, která má ráda své místo a také pozornost, nikoliv místo, které je plné dalších krystalů, neboť by je ostatní mohl energeticky zastiňovat, a tak snižovat jejich účinky. Je to jako královská bytost, která kolem sebe potřebuje prostor, aby mohla plně zářit a vykonávat své poslání.

Labradorit nese hluboké poznání naší Galaxie a mnohých míst, jakožto i Země jako jednou z planet... v jeho nekonečně měnícím se zrcadle můžete vidět odraz a vývoje samotného Vesmíru a celé jeho krásy, krásy Stvoření a Tvoření. Různorodost planet a bytostí s různými dary, esencemi.

Pochopení, že my sami jsme Tvůrci, že my sami jsme částí Boha - Zdroje, a tak i my bychom měli Tvořit a Projevovat v hmotě věci, projekty, které slouží pro dobro Země, dobro Vesmíru. Přijetí síly, jenž tvoří nové světy, nové techniky a principy dostupné ihned ostatním.

Tento krystal nese hluboké Vědomí a poznání i toho, že Neustále něco zaniká, aby se vytvořil prostor pro to NOVÉ vznikající. A tak i my můžeme procházet naším životem smrtí, která je vlastně vysvobozením ze starých vzorců a energií a značí právě ZNOVUZROZENÍ a naši potřebnou přeměnu. Proto se každý den nyní můžeme rodit Noví. Vždy je čas na změnu.

Krystal Labradoritu nám ukazuje, co v našem životě má význam, co bychom měli následovat, sdílet s ostatními a předávat, šířit a které věci jsou ve starých energií, které se neposouvají vpřed a už dosáhli svého nejvyššího bodu.

Takový to velký kus labradoritu zaslouží své ojedinělé místo a prostor, aby nezastiňoval účinky druhých minerálů a mohl tak plně vysílat energii do prostoru. Hodí se tam, kde častěji pobýváme, např. obývacího pokoje nebo nějaké hlavní místnosti, pokud má jít do firmy, či nějakého projektu, organizace. Aby vždy mohl nejen jedinci, ale také společenství - skupině předávat to, co je důležité a vedeno Vyšším Duchovním Věděním v propojením se Srdcem.

Váha: 2 Kg


4 660,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ