Labradorit s fialovou esencí

Vyprodáno

Nádherný Labradorit který má lehčí, hravější energii je duhový a jeho odstín je do růžových a fialových a žlutých paprsků.

Tyto esence nám pomáhají v transoformačních energiích a Posunu a zároveň přijetím v lehkosti a jemností.

Energie Labradoritu je velmi silná, je to Vědomá osobnost, která má ráda své místo a také pozornost, nikoliv místo, které je plné dalších kamenů, neboť by je ostatní mohl energeticky zastiňovat, a tak snižovat jejich účinky.

Tento krystal nese hluboké poznání a vývoj jak plenty Země, tak v jeho zrcadle můžete vidět odraz a vývoje samotného Vesmíru a celé jeho krásy, krásy Stvoření a Tvoření.

Předání, že my sami jsme Tvůrci, že my sami jsme částí Boha, a tak i my bychom měli Tvořit a Projevovat v hmotě věci, projekty, které slouží pro dobro Země, dobro Vesmíru.

Tento krystal nese hluboké Vědomí a poznání i toho, že Neustále něco zaniká, aby se vytvořil prostor pro to NOVÉ vznikající. A tak i my můžeme procházet naším životem smrtí, která je vlastně vysvobozením ze starých vzorců a energií a značí právě ZNOVUZROZENÍ a naši potřebnou přeměnu.

Krystal Labradoritu nám ukazuje, co v našem životě má význam, co bychom měli následovat, sdílet s ostatními a předávat, šířit a které věci jsou ve starých energií, které se neposouvají vpřed a už dosáhli svého nejvyššího bodu.

Krystal je vhodný vystavovat měsíčnímu svitu, nejlépe na úplněk. 

754 g

1 960,00 Kč