Laserový křišťál moudrosti

Vyprodáno

Nádherný prastarý křišťál, který v sobě nese velmi silné energie.

Takovéto krystaly vypadají nenápadně, aby se dostaly do rukou těm, kteří jsou povolaní a poznají je. Koncentrují v sobě obrovské množství energie a dokáží vyslat velmi silný světelný laserový paprek.

Krystal, ač je jednou částí, tak je posetý desítkami krásných malých krystalů, zářičů, kde každý z nich vyzařuje do svého prostoru světlo. 

Takovéto krystaly umí uvolňovat z našeho pole veškeré energetické šňůry, které máme k určitým ,,nezdravým,, věcem, ale také partnerské šňůry s osobami, se kterými jsme se sexuálně sdíleli. 

Zobrazuje nám přebírání cizích energií a naše ztotožnění s věcmi, či programy, které jsou od druhých lidí, ale my je příjímáme do svého pole, a tím pádem za své. Krytal od nás dokáže odklonit tyto ,,cizí,, energie, abychom skutečně pocítili sami sebe a to jak věci máme.

Křišťál nám pomáhá při rozpomínání si na naše dary, schopnosti a vše, co nyní k nyní přichází, abychom aktivovali to, co nese v sobě za dary a začali je používat. Pomáhá nám celkově při aktivování telepatie, nalazení se na Vyšší energie, komunikaci se světelnými pracovníky, při propojení s Vyššími Já.


1 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ