Laserový mistrovský křišťál + strážce záznamů

Vyprodáno

Velmi silný Mistrovský světelný nástroj přichází jako Vědomí krystalického tekutého světla se silným laserovým paprskem. Krystal je strážcem záznamů. 

Slovy se nedá obsáhnout krystalická Čistota a Světlo, které tetno Mistr nese. Je to přítel, rádce, společník a učitel, který tě bude provázet věky na tvé duchovní cestě, jako když znovu shledáš svou duchovní rodinu. 

Když jej držíme v ruce, můžeme vnímat jak nám na své ploše zobrazuje situace, ve kterých se ještě můžeme držet díky určitého myšlení, díky určitým energiím, kterých můžeme být součástí. 

krystal cca 17 cm 

4 400,00 Kč

Krystal má nalazení a předání na naši individuální řeši, vysvětlí a zobrazí tyto situace naším osobním jazykem, abychom se na sebe podívali očima pozorovatele a tyto situace mohli energeticky ukončit a energii v situacích narovnat. Není potřeba dělat okamžité závěry, pálit mosty, ale situace ukončovat tak, aby to bylo pro všechny v souladu v Kosmickém řádu Harmonie. Neboť určité ukončování a proměna je propojena se Změnou a vším novým, co nás čeká, abychom se plně mohli znovuzrodit do své síly a narovnat se.

Krystal nese funkci zamrazování záznamů, situací a energií, které v sobě může uchovat a znovu je otevřít, až bude potřeba, toto je učiněno společnou cestou jak pro roky budoucí, tak jako záznamy, které poté putují v Galaxii na místa, kde bytosti potřebují tuto zkušenost pochopit, avšak se ji fyzicky nemohou zúčastnit...Tvá esence a bytosti, kteří s ní jsou v souladu jako rodina a přátelé duše, podobně nalazené esence, těm můžeš pomoci se zemského pohledu v předání na emočních úrovních, které jsou zde na Zemi ojedinělé. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ