Léčitelský krystal Rafaela

Vyprodáno

Surový Křišťál léčitel, jako velmi prastarý, hluboký krystal, který je zde především jako Léčitel. Pro práci s tělem, ale také vzorci, programy, které ovlivňují naše vnímání Reality. Krystal je propojený s Léčiteli a především archandělem Rafaelem, jenž pracuje se zeleným krystalickým paprskem. 

Tento krystal je velmi nenápadný, pro někoho vzhledově nezajímavý, ale jeho energie je úžasná, je pro toho, kdo jej skutečně cítí srdce a volá ho léčivý krystal nejen pro sebe, rodinu, ale poté i pro druhé. 

Může se s ním podívat na řešení vzniklých bodů, kde se staly nějaké bloky, fyzické problémy, jejich počátek, abychom věci pochopili, odpustili a mohli se tak po tomto přijetí otevřít uzdravení těla.

Narovnávat se do své podstaty, narovnávat posvátnou geometrii těla a aktivaci na úrovni DNA. Krystalická promněna skrze naše fyzické tělo.

Krystal léčitel nás také otevírá léčení těch nejhlubších energiích v nás, propuštění bolesti, smutku, nenaplnění, samoty.

Zelená esence nás prostupuje a velmi uklidňuje, nalazuje na to, že je všechno v pořádku a že pokud opravdu chceme, věci se změní, vyléčení je možné. Sebevědomí, pochopení situace a přijetí naší síly, přijetí Víry.

Krystal v sobě nese vše, co normální křišťály, které jsou nositeli nádherných univerzálních schopností, se kterými můžeme jakkoliv pracovat. Přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, naopak pak vysílat, aktivovat, léčit jeho paprskem.

Tento krystal dokonce dokáže stát jako světelný sloup a svou špicí vysílat do Nebes. 

0,3 kg

2 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ