Lemurská katedrála 1,5 kg + strážce záznamů

Vyprodáno

Lemurský mistrovský katedrálový křišťál výjimečné kvality, čistoty a zářivosti jako propojovatel s krystalovými chrámy vyšší dimenzí, kde dochází k učení a předávání potřebných energií a informací, zároveň je strážce záznamů a nese tak předání a pochopení pro tuto dobu. 

Energie Katedrálového Lemurského krystalu je velmi silná, čistá. Zvládne ji ten, který je přiraven snášet velké dávky světla a už prošel určitou silnou rekalibrací a sám doma má už nějaké mistrovské krystaly, které ho na tohoto mistra připravovaly. Krystal pochází z Brazílie z oblasti Diamantina, kde se nachází jedny z nejúžasnějších křišťálů. 

Kdykoliv někoho potkáme, znamená to, že naše magnety se k sobě přitáhly, aby nastala určitá informační nebo energetická směna. Každého, koho potkám mi tak něco přináší a já přináším jemu a nemusím si toho být ani Vědoma na fyzické úrovni, ale Duše se měly potkat...

Tak stejně jsme volání do krystalového chrámu ve vyšší dimenzi, kde se setkáváme s duchovní rodinou nebo s bytostmi blízkými i vzdálenými, zkrátka těmi, se kterými se máme setkat, který nás mohou v tuto dobu učit a předávat nám potřebné informace a Vědění, na které jsme připraveni, a tak stejně můžeme předávat my jim naše zkušenosti a pochopení ze Zemské úrovně. Dar Sdílení. 

Energie lemurského katedrálového krystalu zároveň nese posvátné spisy, vědění, zápisy a učení, jenž je propojeno s galakticko-zemskou moudrostí.

Čistě tekuté, posvátné chrámové Světlo mám bude Zrcadlit krásu a posvátnost Života v každém okamžiku. Věci, které bereme jako samozřejmost se nám mohou vyjevit v jiném světle. Pochopit propojení a synchronicity, které ke mě putují, které mohu vnímat a následovat volání Božské cesty, Vesmírného toku energie v lehkosti a ve své přirozenosti. Kde vše zapadá do jednoho Celku a propojuje se s cestami ostatních. 

Energie ohledně tohoto krystalu nejsou předatelné, ani zde nemají být všechny uvedeny. Neboť mnohé z toho, co nese, se otevře v napojení skrze Srdce, kdy nás vezme do chrámu, kde se vše odehrává. Je to o našem navnímáníti,  a naší zkušenosti, naší osobní práci, která bude ukotvena fyzicky naším konáním...


8 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ