Lemurská křišťálová hůlka

Vyprodáno

Lemurský tangerine krystal je krystal s oranžovou esencí, kterým se jinak přezdívá Lemurský Tangerine krystal, který a je propojený také s posvátnou sexualitou jako Zdrojem Tvůrčí posvátné energie. 

Jako strážce záznamů tento krystal zároveň nese spisy, techniky a pochopení této zdrojové sexuální energie v té nejvyšší Čistotě na Zemi. Zároveň vše napojené na otevřené Srdce a čistotu, neboť pravá tantra je Láska...

Jedná se o velmi silný lemurský křišťál na každodenní osobní práci, jako zdroj křišťálové energie.

Lemurský křišťál světelných a velmi čistých energií je mistrovským krystalem, který v sobě obsahuje veškeré paprsky, se kterými můžeme pracovat. Krystal obsahuje kódy a klíče pro naše NAROVNÁNÍ a zarovnání do Božské osy, našeho Středu, jenž nemá hranic a přitom si je velmi dobře vědom svých osobních hranic... Všechno a zároveň nic.

Otevření a zároveň schloulení se do sebe.

Makrokosmos - mikrokosmos.

Používáním tohoto krystalu v Nových energiích se napravují všechny naše zkušenosti, kterými jsme prošli jako světelná stopa pro ostatní. 

Vy sami jste klíčem v přítomnosti napravit minulost a události, jenže se v přítomnosti transformují do jiných energií. Je zde energetický přepis strachu na úrovni buněčná paměti, energetických těl...


2 880,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ