Lemurská křišťálová záhněda + fantom + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný živoucí krystal, jenž je křišťálem, ale zároveň nese ukotvující energii záhnědy a sem tam její hluboké paprsky, podle světla i vibrace je kámen proměnlivý. Když jej držím v ruce, pokaždé ucítím a uvidím něco nového :) V první řadě se ohlásí a hned rozzáří malý krystálek, který je směrem dolů a pomáhá tak stahovat veškeré přijaté energie a ukotvovat je nejen v Zemi, ale také v našem těle, našich buňkách, DNA. Aby vše bylo v dokonalé harmonii propojeno. Abychom vše, co obsáhneme, co zjistíme, abychom uvedli do praxe, vše mohli žít v realitě a nic od nás nebylo oddělené. 

Je to krystal, který otevírá svou korunu, stává se ve své špici katedrálovou formou s více zakončeními, do sebe zároveň přibral živec, který je jeho součástí ve své špici... otevřená koruna, která má ovšem velmi pevný a ukotvený základ, může se tvořit vše nové a zároveň se nejedná jen o přání, ale o energii, která nás vede udělat přímé kroky. 

Ve své špici je pak pyramidální fantom, který je propojený se zemsko-galaktickou moudrostí, znalostmi a informacemi Vyššího Vědění, které je v krystalu ukotveno. Díky tohoto poznání a obsáhnutí pak krystal začal přecházet do oné katedrály a z Já jsem se stal MY JSME - v propojení a přijetím dalších prvků do sebe. 

Na své hlavní ploše tento lemurský krystal nese záznamy, některé jsou již otevřené a ke čtení, neboť kolektivní Vědomí je na to připraveno, další jsou jakoby odkryté, ale ještě mají svůj čas, který ale může přijít velmi rychle... Jsou to záznamy, které zde byli bytostmi ukotveny a ač se jedná o Lemurský krystal, jsou zde záznamy také hvězdné, neboť Lemuřané spolupracovali s dalšími bytostmi jiných sfér a dokázali s nimi komunikovat, stahovat skrze krystalické Vědomí právě potřebné informace, techniky a technologie, pokud na to byli kolektivně připraveni. 

Tento krystal by se měl cítit především skrze Srdce, je to kus hluboké Lásky, přítel a průvodce na vaší cestě, krystal, který je zde pro práci osobní, tu každodenní jako pomocník při zvyšování i udržování vibrací, ale také jako krystal, který v sobě nese to, co je zde pro všechny... 


3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ