Lemurská LÁSKA + strážce záznamů - 1,2 kg

Vyprodáno

Přenádherný lemurský křišťál, jenž tvoří více hlavních aktivních krystalů, které společně tvoří jedno jádro, jedno společenství, rodinu a kráčí na této cestě společně... 

Nesou tak nádhernou a hlubokou energii, ale především předávají a šíří Lásku. Lásku, která se dotkne našeho srdce a celé podstaty. Láska, která ve své síle možná může v nás uvolnit zámky a energie, bloky a především ochrany, které jsme si sami dali pro to, abychom se chránili, chránili před ostatními, před svou silou...

Může v nás odemknout ale také vzpomínky na hlubokou bolest, kterou mohla zažít naše Duše, zkušenost, která se pojí s Láskou. 

Jelikož se jedná o Tangerine lemurský křišťál, který je s oranžovou esencí, je propojený také s posvátnou sexualitou jako Zdrojem Tvůrčí posvátné energie. Tak i zde jsou spisy, techniky a pochopení této zdrojové energie v té nejvyšší Čistotě na Zemi. Zároveň vše napojené na otevřené Srdce a čistotu, neboť pravá tantra - je Láska...

Je to mistrovský křišťál Lásky, který narovnává a ukazuje nám veškeré časové body, kdy sami k sobě jsme se nechovali s láskou, nebo jsme se odsuzovali, posuzovali. Každý okamžik, kdy jsme hodnotili svůj vzhled, porovnávali se s ostatními, cítili, že nám něco chybí, vnímali svoji nedokonalost, tam všude do těchto bodů nechť opět vejde pochopení, odpuštění sobě a naplnění Láskou. 

Jsou to i veškeré sexuální spojení s partnery, které jsme zažili, jak jsme tuto energii používali, jak s ní pracovali, veškeré zkušenosti, jenž jsme se sexualitou prošli a jak to máme nyní. 

Vědomí, které prochází plně skrze naše Srdce, jako portál, který je propojený s celým tělem, které nám dávají jasné signály pro rozpoznání toho, co je pro nás dobré a co již nepotřebujeme. 

Abychom pochopili plně naší individualitu, krásu naší duše a výjimečnost, kterou na Zemi neseme. 

Krystal je Láska, která chce být sdílena s ostatními, je to kámen Lásky, vhodný do jakékoliv prostředí, vhodný do rodiny, vhodný pro skupiny lidí, nebo pro člověka, který pracuje už na kolektivních úrovních, a tak tento kámen bude světelnou stopou i nápravou pro mnoho Duší se kterými můžeme na galaktických úrovních pracovat, aniž bychom se fyzicky potkávali.. 

Lemurská Láska má 1, 2 kg


8 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ