Lemurská mistrovská záhněda + spojovatel času + fantom + strážce záznamů

Vyprodáno

Obrovská mistrovská záhněda zde přichází s velkou zdrojovou silou, je nositelem fantomů a také spojovatelem času s předpoklady vývoje naší Duše, naší budoucností, kterou žijeme a ovlivňujeme teď a tady... a navíc je ještě Strážcem Záznamů, a tak pro nás nese předání kódů, informací a energii ke čtení pro nás a celoplanetární Vzestup. 

Je to opravdový poklad, proto je pro člověka, který se cítí být připraven mít po boku a ve spolupráci tohoto krystalového mistra, který je vědomím ukotvený i ve Vyšších krystalických sférách a s krystaly už nějakou dobu pracuje, nebo si rozpomíná na práci s ním. Samozřejmě pokud nemáme zkušenost a velmi nás volá naše Vědomí a Srdce...to je vždy správný ukazatel, že jsme připraveni. 

Tato mistrovská záhněda samozřejmě tak jako ostatní vysokovibrační krystaly záhněd pomáhá ukotvovat na Zemi Nové informace, energie a kódy, které na Zemi přicházejí, aby vše Nové, co přichází na Zemi bylo ukotveno v krystalové mřížce a začaly se tak věci rychleji měnit - používat.

Bude nám velmi pomáhat v práci s naším fyzickým tělem, rekalibrací a přijetí vysokých dávek světla, které k nám proudí a propojují se s námi, převibrovávají nás do světelnějších, jemnějších energií. Proto je ale potřeba neustále odevzdávat to, co je potřeba pro tuto Lehkost žití. 

Pokud tyto nové energie projdou navíc skrz fyzická těla, energie mnohonásobně rychleji narůstá, což je v tuto dobu velmi důležité...

Tento krystal je zároveň Lemurským mistrovským krystalem, a tak je propojený s učením a věděním Lemurských bratrů a sester. Vše obsažené v DNA je k dispozici a ke čtení...

1 kg

5 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ