Lemurská chenneling záhněda + fantomy

Vyprodáno

Krásná hluboká Lemurská surová záhněda jako channeling krystal s vnitřním hlubokým fantomem. Pomáhá jak v uzemnění a ukotvení veškerých duchovních energií do našeho pole, ale také přijímání vysokých dávek světla ve spojení s naším fyzickým tělem...vnitřní skrytá fantomová sféra nám předává informace a moudrost z galakticko - zemské roviny.

Navíc je tato Lemurská záhněda channeling krystalem, který nás učí pracovat a otevírat v nás schopnosti komunikace s jemnohmotnými sférami a nalazení se na jejich předání.

Tato záhněda pomáhá v přijetí, puštění starých věcí a přijetí Nových energií a kódů až na DNA a buněčné úrovni...pomáhá nám uklidnit se a zarovnat se do našeho středu, pokud toho na nás bude fyzicky i energeticky hodně.

Bude nám velmi pomáhat v práci s naším fyzickým tělem, rekalibrací a přijetí vysokých dávek světla, které k nám proudí a propojují se s námi, převibrovávají nás do světelnějších, jemnějších energií. Proto je ale potřeba neustále odevzdávat to, co je potřeba pro tuto Lehkost žití.

Záhněda nám pomáhá pochopit zemské zkušenosti a chování lidí na Zemi, abychom si energie nebraly osobně, ale uměli se na vše podívat více z nadhledu a osvobodili se od soudů a přesvědčení duality, této hry.

Záhněda pomáhá převádět naše sny do reality, uskutečnit své vize, věci a plány dokončovat do zdárného konce. Zároveň ukazovat to, co je blízká realita a nebo to, že na některé věci ještě nejsme kolektivně připraveni, abyste se nevrhali do projektů, které vám vezmou čas a energii...

0,41 kg 

2 720,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ