Lemurská Záhněda - partnerský krystal

Vyprodáno

Nádherná partnerská záhněda

Každý nyní poznává svoji sílu, svoji esenci a možná se tomu druhému mění před očima, tento druhý může mít strach, neboť dané změny nemusí chápat, může nastávat určité oddělení, aby byly nově nastaveny osobní hranice a partnerské spojení na více úrovních. Dané zkoušky vztah pročistí a ještě posílí.

Ať se děje cokoliv a vypadá to možná na nepochopení, v hloubi duše cítíme, že k nám partner patří, že jej bezpodmínečně a hluboce milujeme, a tak hledáme řešení. 

Krystal ukazuje roviny, kde by mělo dojít k posunu, či odpuštění, očištění vztahových záležitostí, zároveň ale uklidňuje partnera, při osobních procesech, že vše je jak má být v pořádku, že ač se můžete chvíli cítit někde jinde, jste jednou součástí...

Klíčem krystalu je Komunikace. Aby věci byly pochopeny tak, jak je myslí druhý a nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním. Vnímali jasně sebe sama a naše úlohy, ale také poslání společné... věděli, kde máme své hranice a kdy je zase máme povolit a přijmout Nový pohled.

Surový křišťál záhnědy je za nižší cenu, neboť špička jednoho z nich je trošku narušená - nemá to ovšem žádné snížení účinků, co se týče síly a vyzařování krystalu. 

Váha: 0,6 kg - cena 3000 kč

2 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ