Lemurská záhněda zpívající - 18 cm

Vyprodáno

Nádherná surová Lemurská záhnědová hůlka, která je zvonící, jedná se o zpívající krystal, který vysílá do svého okolí a skrze dimenzionální prostory své krásné a léčivé vibrace a zvuky.

Je to záhněda, která toho má mnoho za sebou. Lemurské znaky můžeme vnímat na některých plochách, zbytek krystalu překrystalizoval a změnit svůj účel. Mnoho záznamů z krystalu bylo otevřených a již žitých. Je to moudrý krystal na naší cestě. Nyní zpívá píseň Stvoření.

Tyto krystaly obsahují kódy a klíče pro naše Narovnání, zastředění do naší Zdrojové podstaty, pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy, naší Galaxie. Jsou to krystaly moudrosti, jejichž posláním je vibracemi a zvuky předávat svá poselství.

Tyto zvukové vibrace rozkmitávají části, které máme zablokované, nebo zastavené, tam kde potřebuje projít světlo, zlepšit průchodnost. Ale také v nás aktivují části, které pomáhají ukotvovat a pochopit naší Multidimenzionalitu.

Zvonící záhnědová hůlka pro každodenní práci a předání, stahování informací, ale také odebírání a uvolňování nízkovibračních energií. Nádech a výdech v harmonii..

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak co nám bude ukazovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat.

Ukotvovat do fyzického těla veškeré duchovní nauky, energie, které stahujeme, abychom je skutečně v přítomnosti mohli žít.

(Zvonící krystaly poznáme tak, že jimi poklepeme např. nehty a oni vydávají zvonivý tón)

Tento krystal je na části těla trošku bouchnutý a proto jej dávám za nižší cenu, na kvalitě a aktivitě krystalu to však nic nemění <3 


2 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ