Lemurská zlatá záhněda + fantom

Vyprodáno

Světelná Lemurská záhněda, která v sobě nese vnitřní fantom a může stát tak, aby vysílala svou špicí nahoru. Záhněda se zlatým slunečním světlem a s fantomy je propojená se zemsko-galaktickou moudrostí, jenž chce být ukotvena a Vědomím zesílena na Zemi a portálem Slunce. 

Krystal a jeho moudrost přináší informace a energie pro uzdravení planety Země a také pro otevření léčitelských schopností, které nese každý z nás.

Záhněda je zde pro ukotvení duchovního vědění, toho, co naše duše zažila, aby se vše plně ukotvilo ve hmotě. Se silným propojením s Matkou Zemí a uzemněním. Je pro lidi, kteří jsou více éteričtí a někdy mají pocit, že na Zemi nepatří nebo si své uzemnění neumí ani představit.

Krystal nás učí přijímat hmotu, své tělo, systém, řád, vyrovnávat duchovní stránku a běžné fungování, aby jsme měli život v souladu.

Světelná záhněda a její paprsky nám předávají, abychom se na Zemi cítili jako doma v souladu s naším životem, neoddělovali duchovní svět od našeho fyzického života, ale vše propojili do rovnováhy, do našich vztahů, kde si můžeme dovolit být plně sami sebou na všech rovinách.

Ukotvit naše galaktické vědomí, energie na Zemi, v našem těle.

Jedná se zároveň o lemurský krystal, který tak jako ostatní otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí a také propojení s lumurskými bratry a sestrami.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti...

Jedná se o silný krystal, který může být naším průvodcem na každodenní cestě pochopení duchovních principů v našem světě. 

0,47 kg


2 700,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ