Lemurské tantrické dvojče

Vyprodáno

Nádherný větší kus Lemurského světelného křišťálu Tantrického dvojčete, který si žádá jít do partnerského vztahu, kde může předávat, léčit, otevírat, sdílet svá Vědění.

Jsou zde kódy posvátného partnerství, kde dochází k rozpomínání si naší společnou cestu, partnerství s otevřeným srdcem a Vědomím, které již na Zemi bylo žito...

Tato posvátná partnerství jsou opět povolávána ke vzájemné cestě a společnému tvoření, ukotvení této Zdrojové, bezpodmínečné Lásky na Zemi.

Je zde osobní cesta, toho, jak věci máte, co si máte uchovat, kde máte jasně říci ne a projevit svou plnou esenci Individuality, ale pak věci, kde máte změnit svůj názor, myšlení, otevřít se druhé straně a uskutečnit třeba kompromis. Neboť oba můžete mít pravdu. Každá cesta může být ta správná. Co se vaše osobní a co je společné? Kde jsou ve vtahu hranice? Jste bezpodmíneční, a dáváte svobodu a prostor tomu druhému? Máte plnou důvěru vašeho partnera?

Klíčem krystalu je mužsko-ženské propojení a POCHOPENÍ - Komunikace. Aby věci byly pochopeny tak, jak je myslí druhý a nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním. Aby bylo vyřčeno vše, co cítíme vnitřně, až už v situacích stávajících nebo těch minulých, aby byla vyléčena veškerá zrada a bolest, kterou na buněčných úrovních můžeme vnímat.

Být tím, kým jsme a jít po boku toho, jenž nás přijímá takové jací jsme. Jít v harmonii a ruku v ruce a ukotvovat kódy partnerství, učit se vzájemně zde na Zemi.

Tyto krystaly nám pomáhají v práci s vědomou telepatií a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí, nalazení se na vyšší vibrace, na naše Vyšší Já, mi sami jsme si Průvodci na naší cestě.

Krystal má 0,45 kg 14 cm 

3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ