Lemurský Dévický chrám + strážce záznamů + spojovatel času

Vyprodáno

Nádherný surový lemurský křišťál, který nese kombinaci velmi zajímavých energií, dévickým chrám plných vnitřních světů a jemnohmotných bytostí, zároveň je spojovatelem času a strážcem záznamů. 

Dévy jako jemnohmotné bytosti, pracující skrze krystal v naší úrovni, kteří vám v této krystalické sféře mohou ukázat své chrámy, světelné prostory a místa, která jsou s nimi propojená. Jsou to světy, které mnoho z nás velmi dobře pozná. Tyto bytosti mohou být ve fyzické i jemnohmotnější úrovni, tzv. mezi světy. Křišťál je jejich vstupní bránou do fyzické přítomnosti, kde jasně můžeme cítit jejich přítomnost, především při svíčce a v meditativním stavu. 

Bytosti přicházejí s určitým poučením, předáním, zprávami jako Průvodci i jako učitelé. Zároveň i oni se od nás učí věcem, které jsou typické a výjimečné pouze pro lidi na Zemi. Tím, že jsou propojeni s námi i s fyzickým životem na Zemi tak jsou těmi, kteří nám velmi blízce rozumí v našich lidských potřebách a otázkách každodenního života, neboť život na Zemi je velmi unikátní pro všechny sféry.

Je to o vzájmené komunikaci, předáních, učeních a radách, určitých postupech a možnostech dalšího vývoje bytostí a zkušeností pro které se rozhodneme. Je zde i spolupráce a procházejí zkoušek, které nás zajímají pro vývoj naší duše, ale i kolektivní nápravu, pocítění.

Daný spojovatel času zde je propojen s časovými body neboli předpoklady Budoucnosti, toho, co jsme si jako Duše naplánovali a kam chceme směřovat, co chceme zažít. A pokud jsem na křižovatce nebo váhám, nahlédnout po línii času do budoucnosti s podívat se na situace mezi kterými váhám, jak budou v budoucnosti vypadat a které s mojí duší rezonují v pozitivním směru..

Lemurské krystaly obsahují kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. 

Větší kusy lemurských krystalů jsou propojené se všemi lemurskými krystaly na planetě, kde dochází k předání vzájemných posunů a učení, tyto krystaly se sebou komunikují. 

3 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ