Lemurský dévický křišťál + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný světelný lemurský křišťál jako dévický krystal plný vnitřních světů a jemnohmotných energií - bytostí, kteří vám v této krystalické sféře mohou ukázat světelné prostory a místa, která jsou s nimi propojená. Jsou to světy, které mnoho z nás velmi dobře pozná.

Tyto bytosti mohou být ve fyzické i jemnohmotnější úrovni, tzv. mezi světy. Křišťál je jejich vstupní bránou do fyzické přítomnosti.

Bytosti přicházejí s určitým poučením, předáním, zprávami jako Průvodci i jako učitelé. Zároveň i oni se od nás učí věcem, které jsou typické a výjimečné pouze pro lidi na Zemi. Tím, že jsou propojeni s námi i s fyzickým životem na Zemi tak jsou těmi, kteří nám velmi blízce rozumí v našich lidských potřebách a otázkách každodenního života, neboť život na Zemi je velmi unikátní pro všechny sféry.

Je to o vzájemné komunikaci, předáních, učeních a radách, určitých postupech a možnostech dalšího vývoje bytostí a zkušeností pro které se rozhodneme. Je zde i spolupráce a procházejí zkoušek, které nás zajímají pro vývoj naší duše, ale i kolektivní nápravu, pocítění.

Křišťál je pro ty, kdo vnímá jakýmkoliv způsobem jemnohmotnější sféru a cítí s ní nyní více pracovat. Může to být pocítění jejich přítomnosti skrze srdce nebo i fyzicky, můžeme vnímat jejich pocítění v přírodě, v meditacích či ve spánku.

Tak jako ostatní lemurské křišťály nesou svoji specifickou energii, obsahují kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti.

Větší kusy lemurských krystalů jsou vzájemně propojené, dochází k předání vzájemných posunů a učení.


3 300,00 Kč
Please select variants first