Lemurský diamantový křišťál + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný lemurský světelný diamantový křišťál, který je navíc strážcem záznamů. 

Diamantové světlo, které si muselo projít svůj vývoj, bylo nejdřív světlem, který nikdo nemusel vidět, světlo, které se skrývalo, bylo potlačené a utlumené, nedovolilo si zářit. Procházelo věky a zkušenostmi, opracovávalo se, očišťovalo, prošlo si tvrdou práci, než se stalo diamantem.

Tak i tento křišťál ve své surové podstatě ti může předat tuto cestu a energie, který nyní Má. Ukáže ti Pravda tím nejčistším Zrcadlem.

Očišťující krystalická energie, která nám ukazuje naši velikost, Světlo a Sílu, kterou máme a naráží na naše stíny, které máme PŘIJMOUT, minulost, kterou máme přijmout a svou nynější situaci, kterou máme přijmout. Že se nacházíme přesně tam, kde máme být, neboť je to naším odrazem reality.

Křišťál s vysokovibračními energiemi působí na vše, co je v jeho přítomnosti. Vše uvádí do harmonie a vyššího vědění, předává naději, světlo a víru, trpělivost na naší cestě, abychom uskutečnili naše cíle, vize. Rozvibrovává v nás části, které mohou vibrovat na nižší frekvenci, a tím nám i pomáhá vyplavovat zastavené energie, bloky, které se už mají dořešit, vyčistit, pochopit...

Křišťál se nemusí čistit, neboť má samoobnovovací, čistící schopnost. Pokud ale ucítíte, můžete jej brát na posvátná místa a propojovat ho s vodou.

Krystal je pro člověka, který diamantové energie zná nebo o nich už alespoň slyšel, neboť je důležité právě spolupracovat s tímto krystalem a skrz své tělo tyto diamantové kódy stahovat jak pro sebe, okolí, tak i Planetu ZEMI.

Lemurské křišťály jsou také propojené s Lemurií a prastarým předáním jenž tato doba nese.

17,5 cm a 0,5 kg

3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ