Lemurský faden Kolumbijský křišťál

Vyprodáno

Nádherný čistý vysokovibrační faden křišťál z kolumbijských hor, kde se nacházejí jedny z nejúžasnějších křišťálů s vysokým obsahem křemíku, silného krystalického Vědomí. Faden křišťály jsou speciální krystaly, které zosobňují shluk silných krystalů s mnohačetnými ukončeními do sebe, do jednoho Jádra.

Faden krystal je především Propojovatelem a Komunikátorem, také disponuje silnými léčivými účinky a veškerou energetickou práci, neboť zosobňuje světlo a tekoucí energie všemi směry.

Je úžasný pomocník pro propojení se s vyššími Já, NadDuší a bytostmi Světla, vyšších dimenzí. Pomáhá nám v rozvoji jasnější intuice a telepatie a vnímání jemnohmotnějšího světa.

Tyto krystaly jsou vhodné pro programování - Do krystalu si můžete naprogramovat to, co je nyní vaše aktuální téma nebo co od krystalu potřebujete, aby vás léčil, pomáhal vám stahovat poslání duše nebo vám ukazoval bloky a staré vzorce chování...

Je to superprůvodce na naší cestě s velmi silnou energií, na fotce nelze zachytit tisíce ukončení, jímž křišťál disponuje, je to tekuté zářící světlo jako pulzující hvězda, která je zde pro naši práci.

Lemurské krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s Vesmírem, pochopením naší multidimenzionality a otevření se komunikací s bytostmi Světla, vyšších dimenzí, kterých jsme my sami součástí.


1 990,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ