Lemurský kódový záznamový křišťál

Vyprodáno

Nádherný, hluboký lemurský kódový křišťál, který na sobě nese mnoho symbolů, kódů a záznamů, které jsou v krystalu ukotveny a které jsou krystalickými paprsky předávány jak do prostoru, tak také působí na naše fyzické tělo. Jsou to jako soubory energií, které námi mohou procházet a přizpůsobovat (připravovat) nás na určité přijetí energií.

Můžeme s ním pracovat tak, že jej držíme v rukou, když meditujeme a přejíždíme prsty po jeho ploše, kdy přímo cítíme, určité energetické vibrace a tím se krystal a jeho energie do prostoru více prozáří. Je to krystal, který miluje dotyk a skrze jeho kódovou plochu se mohou otevírat záznamy, jenž jsou v krystalu ukryté. 

Tyto kódové krystaly nesou také aktivační energie, které působí na světelný mozek, který pak spouští v příznivý čas určité transformační - aktivační, či čistící procesy.

Někdy je potřeba něco silného pustit, vyjmout, abychom se mohli s tím novým učením, novými informacemi zcela přeskládat, změnit své dosavadní nastavení na nové energie a principy.

Jedná se o Lemurský křišťál a tyto krystaly jsou vzájemně propojené a sdílí tak své učení, ale také nově stáhnuté informace, které jsou tady pro vyšší dobře... nese napojení se na Lemurské účení, dary a paměť lemurského bratrstva a sesterstva. Mnoho z těchto energií začíná být opět v této době aktivních.

S křišťály můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s námi propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak co nám bude ukazovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat.


3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ