Lemurský kódový

Vyprodáno

Surový lemurský kódový křišťál, jako osobní křišťál síly do ruky pro toho, kdo jej vnímá svým srdcem a cítí přijmout do svého života mistrovský krystal, ve kterém by mohl číst a otevírat energie a záznamy, které zde jsou v krystalu ukotveny. 

Křišťál na sobě nese mnoho symbolů, a kódů, které jsou v krystalu ukotveny a které jsou krystalickými paprsky předávány do prostoru, ale také působí na naše fyzické tělo. Jsou to jako soubory energií, které námi mohou procházet a přizpůsobovat (připravovat) nás na určité přijetí energií.

Jedná se o Lemurský křišťál a tyto krystaly jsou vzájemně propojené a sdílí tak své učení, ale také nově stáhnuté informace, které jsou tady pro vyšší dobře... nese napojení se na Lemurské učení, dary a paměť lemurského bratrstva a sesterstva. Mnoho z těchto energií začíná být opět v této době aktivních.

S křišťály můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s námi propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

S krystalem můžeme pracovat tak, že prstem projíždíme po ploše krystalu, kde jsou kódy, které na krystalu jdou velmi vidět, tyto symboly se skrze dotyk aktivují - takové symboly, které jsou aktivní přímo pro nás. Krystal přesně bude vědět v jaké jsme fázi, na čem pracujeme a na co jsme připraveni otevřít, s čím pracovat a v sobě aktivovat.

Jedná se o krystal, který se s námi propojí na všech úrovních a tak bude přesně vědět, co potřebujeme, na čem pracujeme. Bude přítelem, společníkem, rádcem na naší cestě Pochopení, Vzestupu. 

0,55 kg

3 100,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ