Lemurský kolumbijský křišťál ISIS + spojovatel času

Vyprodáno

Lemurský katedrálový křišťál s hlavním ISIS křišťálem té nejvyšší kvality, s vysokým obsahem čistého křemíku, který se dá velmi dobře programovat, jedná se o Kolumbijský horský křišťál velmi výjimečné čistoty a zářivosti a unikátně silnou energií.

křišťál ISIS zastupuje harmonii a rovnováhu světla a temnoty, mužské a ženské energie a jejich projevy, vesmírný řád a spolupráci. Pomáhá ukazovat a pochopit naše schopnosti, skutečně na Zemi poznat svoji esenci, plně poznat SAMI SEBE.

Jeho světlo nám bude zrcadlit naše nejvyšší potenciály a velikost, krásu naší duše. Také veškeré věci v nás, které bychom měli pročistit, uvolnit nebo v sobě překódovat.

Kousek krystalického tekutého světla, který můžete nosit s sebou. Toto tekuté, čisté krystalické světlo je zde fyzicky ukotvené, avšak energeticky zároveň pracuji i v jiných prostorách, dimenzích.

Ač je krystal nenápadný a menší, jeho světlo je velmi silné a může se spustit transformační účinek - fyzická očista, bude nás zarovnávat na naší přirozené posvátné geometrie těla a narovnávat nás... tyto projevy očisty jsou naprosto v pořádku...

1 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ