Lemurský královský partnerský krystal

Vyprodáno

Dojímající prastarý lemuský křišťál, královský mistr s kódy posvátného Partnerství, Harmonie, Svornosti a Čistoty Srdce.

Slovy se nedá vyjádřit pocit, který s krystalem přichází, je to hluboká vděčnost a úcta ke krystalové bytosti, jenž nese tak hluboké všeobjímající energie Lásky a skutečného Pochopení. 

Je zde ticho, ve kterém je vše obsažené. 

Krystal plyne, je dokonalým propojením mužského i ženského principu, je Jedním a pouhým bytím nám předává vše, co načerpal, co nese, co pochopil. Veškerý vývoj a učení s námi chce sdílet. 

S tímto sdílením jsou také předávány klíče posvátného svazku, Partnerství, po kterém začne naše duše v tichu a pokoře toužit, neboť celé tělo a každá buňka se rozechvě, zná tento pocit a chce ho opět prožívat skrze posvátné tělo na Zemi. 

Objeví se chuť a touha být lepším člověkem, učit se vidět věci a situace ve vztahu Nově a jinak. Pustit veškerá omezení, vzorce a programy, které jsme si ve vztahu mohli vytvořit a tím se pro nás některé věci staly ve vztahu automatické. Jako i naše automatické reakce, věci které jsme připustili, že tak zkrátka jsou, se nyní mohou objevit ve zcela novém světle. Můžeme pochopit, že je znovu můžeme otevřít, komunikovat je jinak a přetvořit. 

Krystal byl naposledy používán v Lemurii, kde jsou energetické zápisy a aktivní přijetí krystalu, byl uložen do červené Země, posvátné hlíny a nyní nastává jeho další fáze práce s vámi. 


6 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ