Lemurský Křišťál Dévický chrám Srdce - turmalín + sagenit

Vyprodáno

Krystal dévický chrám Srdce s turmalínem a sagnitem. Jedná se o krystal, který byl ve spojení s červenou posvátnou hlínou hluboko v Zemi a nese napojení na Zemské krystaly, zemskou esenci. Byl očištěn přírodně jen vodou, žádným tlakem, a tak část půdy na krystalu zůstala. 

Jeden z krystalů má vchod pro bytůstky, na fotkách vidíte světelnou dévickou sféru. Bytůstky, které nám mohou ukázat své světy skrze krystal a také bránou do naší sféry vstupovat. Tento vstup a brána je právě chráněn turmalínovými a sagenitovými šípy (rutil).

Jsou zde také pro to, aby se s námi sdíleli a vibračně krystal jim zde pomáhá být i v částečné fyzické úrovni, tzv. mezi našimi světy. Křišťál je jejich vstupní bránou a proto by měl být ukotven na dobrém místě, např. i blízko rostlin, květin, jim udělá vekou radost :-) 

Bytosti přicházejí s určitým poučením, předáním, zprávami jako Průvodci i jako učitelé. Zároveň i oni se od nás učí věcem, které jsou typické a výjimečné pouze pro lidi na Zemi. Tím, že jsou propojeni s námi i s fyzickým životem na Zemi tak jsou těmi, kteří nám velmi blízce rozumějí v našich lidských potřebách a otázkách každodenního života, neboť život na Zemi je velmi unikátní pro všechny sféry.

Jak k tomu přišlo Dévický chrám Srdce, proč Srdce?Je to jeden z energetických symbolů ukotvených v křišťálu a vyslaným paprskem působí na naše srdce, kde jak krystal vnímá - právě city a srdce je klíčem a mostem k veškeré komunikaci a pochopení... 

0,61 kg

3 550,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ