Lemurský Křišťál

Vyprodáno

Nádherný hluboký Lemurský křišťál je mistrovským krystalem, kde můžeme plně vnímat bytost krystalu a jeho moudrost, kterou s námi chce sdílet. 

Ten, jež je jeho majitelem a cítí propojení s Lemurií, by tento krystal měl silně cítit skrz svou srdeční čakru, informace o těchto krystalech jsou skoro nepředatelné, neboť pracují velmi individuálně se samotným člověkem, jenž opatruje tento krystal. 

Lemurské křišťály otevírají vědomou telepatii a spojení s Vesmírem, Univerzem a Vším, co Jest, abychom se na vše podívali z Nadhledu. Abychom uchopili zde na Zemi naší multidimenzionalitu a otevřeli se komunikaci s bytostmi Světla, vyšších dimenzí, kterých jsme my sami součástí jako Průvodci. 

Lemurský krystal obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhá ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenou a aktivovat léčitelské schopnosti, jež majitel tohoto krystalu má.

Rozpomenout si na dávné učení, Vědění, léčení, technologie a propojit je s naší dnešní esencí, Novou dobou, kterou právě žijeme... 

Děje se.


2 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ