Lemurský křišťál + fantom + sagenit + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný čistý kousek lemurského křišťálu, světelných a velmi čistých energií, které jsou zároveň velmi hluboké, neboť obsahují fantomy, které jsou propojeny se zemnskou a galaktickou moudrostí a také je strážcem záznamů. Ve svém vrcholu je pak šíp sagenitu (rutil). 

Nenápadný malý kousek, který je ale nabitý energií a informacemi :)

Křišťál nás vybízí vidět všechny situace v Bezpodmínečné Lásce a zároveň spolu se zkušenostmi, které jsme jako duše již prošli skrze všechny Věky, tak i také vnitřní fantomy nám ukazují velikost a propojení galaktických a zemských energií, že vše je součástí.  

Křišťál může být osobním krystalem, neboť v sobě nese mnohé, jelikož je strážce záznamů a nese tak mnoho informací na postupné stahování daných ukotvených informací, které jsme postupně připraveni otevřít.

Křišťál pomáhá také nahlížet do Lemurie a starodávné moudrosti, jenž tato doba nese, aby byla SPRÁVNĚ pochopena a opět projevena v naší přítomnosti, propojila s tím Novým, co zde žijeme a vzniklo tak úplně Nové spojení, Nová energie. 

Dávná moudrost v propojení s Přítomností Nové Doby.

Tak jako ostatní lemurské krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí. Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické Vědění, informace o vývoji a historii planety Země, projektu Lidstva a bytostí naší Sluneční soustavy. 

Jedná se o osobní křišťál, jenž vás bude provázet na vaší každodenní cestě Vzestupem a Osvobozením, Rozpomenutím. 

2 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ