Lemurský křišťál hologram

Vyprodáno

Nádherný surový Lemurský křišťál jako zářič vysokých vibrací a Světla, který v sobě nese i energetický otisk, která dokáže vysílat hologramy skrze krystal. Je to velmi živoucí tekutá energie pro ty, kteří se snaží nebo umí pracovat s vizemi a představivostí a vnitřním Věděním - cítěním Srdce, které si ověřuje pravdu. 

Informace, jako komplexní soubor můžeme přijímat skrze naše Vědomí, portálem srdce, ale zároveň některé informace i uzřít skrze plochu krystalu, především na slunci, neboť se tato plocha stává zářící duhovou a náš mozek tak nedokáže zachytit pro něj běžné jevy.

Hologramy pracují především s kolektivní úrovní a Lemurským Věděním. Přizpůsobují se osobně naším darům a vnímání, krystal si sám nacítí, jaký soubor je pro nás pro přijetí a pochopení nejpřijatelnější.

Navíc tento hologram pracuje i pokud spíme nebo meditujeme, tak dokážeme více informací a vjemů přijmout naším Srdcem.

Křišťál je Lemurský, takže toto vše je propojeno také s Lemurií a informacemi, které se předávají jako strážce Vědění do dnešní doby. Mnoho z toho bylo zapomenuto nebo překrouceno, dobou i špatně pochopeno, a tak jsou právě Lemurské křišťály ještě čistými nositeli této moudrosti. 

Lemurské křišťály obsahují kódy a klíče pro léčení, potřebné informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy a jako v tom všem hrajeme úlohu. Pomáhají nám ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla pochopena a opět projevena v naší přítomnosti, propojila s tím Novým, co zde žijeme a vzniklo tak úplně Nové spojení, Nové energie. Dávná moudrost v propojení s Přítomností Nové Doby.

Tyto krystaly nám pomáhají v práci s vědomou telepatií a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí, nalazení se na vyšší vibrace, na naše Vyšší Já, mi sami jsme si Průvodci na naší cestě.

Zároveň s používáním tohoto krystalu v Nových energiích se napravuje v přítomnosti pokřivení Lemurie, ke které došlo. Vy sami jste klíčem v přítomnosti napravit minulost a události, jenže se v přítomnosti transformují do jiných energií. Je zde energetický přepis strachu na úrovni buněčná paměti, energetických těl, světelná úroveň naší DNA...

Tento krystal je pro toho, kdo již nějaký kousek Lemurského krystalu doma má...

0,9 kg

3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ