Lemurský křišťál + Kristovské Vědomí + strážce záznamů

Vyprodáno

Lemurský křišťál, který je strážcem záznamů a navíc je to zářič Kristovského Vědění, Kristovských energií. Dospěl Vědomím do své dokonalé krystalické formy s poměrem stěn 7x3 a 3x3.

Kristovské krystaly jsou plné Lásky a pochopení. Prošly si svou cestu, a tak dokáží vnímat individualitu a potřeby každého z nás. V první fázi s takovýmto mistrovským krystalem dochází k načtení a propojení s krystalem a poté spojením skrze sny, než nastoupí vědomá práce.

Jeho světlo nám bude zrcadlit naše nejvyšší potenciály a velikost, krásu naší duše. Také veškeré věci v nás, které bychom měli pročistit, uvolnit nebo v sobě překódovat.

Lemurský Kristovský krystal nese vibrace a klíče pro Pochopení sebe-sama jako části Zdroje, který se chtěl skrze nás poznat. Obsahuje kódy Aktivace, Léčení, hluboké moudrosti a Vědění, abychom pochopili a našli v sobě vnitřní klid. Koho zajímají otázky, najde odpovědi, pokud je připraven.

Tak jako ostatní Lemurské krystaly, jenž používají své ostré paprsky nám pomáhají v otevření se Sobě - Pravdě - Světu. Zemi. Kosmu. A pomáhají nám opět rozpomenout si a začít v sobě aktivovat vědomou telepatii, spojení s Vyšším Já a multidimenzionalitou, přirozenou komunikací s bytostmi vyšších dimenzí.

Lemurské krystaly jsou vzájemně propojené pro naší společnou cestu Vzestupu, krystaly se sdílejí a předávají si napříč časem a světy nově objevenou moudrost.

Tento Kristovský křišťál nemusíme držet v rukou, stačí jej mít v místnosti, má daleký dosah a bude na nás působit svými paprsky i na dálku. 


2 880,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ