Lemurský Křišťál + Kristovské Vědomí + strážce záznamů

Vyprodáno

Lemurský křišťál, který v sobě nese velmi zajímavé energie, vnitřní portál, který se zobrazuje při určité vibraci a také nese takový mlhový energetický vodopád, který krystal prochází. 

Ke Křišťálu je pak připojený malý krystal Kristovského Vědomí, který je zároveň strážcem záznamů, dospěl Vědomím do své dokonalé krystalické formy s poměrem stěn 7x3 a 3x3 a přitom se jedná o menší krystalu jakožto nositele Nových energií, který již nemusí procházet mnoha těžkými zkušenostmi, ale právě povolit a předávat Lásku a pochopení, sílu svého Vědomí ukotvenou na Zemi.

Krystal dokáže vnímat individualitu a potřeby každého z nás. V první fázi s takovýmto mistrovským krystalem dochází k načtení a propojení s krystalem a poté spojením skrze sny, než nastoupí vědomá práce.

Jeho světlo nám bude zrcadlit naše nejvyšší potenciály a velikost, krásu naší duše. Také veškeré věci v nás, které bychom měli pročistit, uvolnit nebo v sobě překódovat.

Lemurský Kristovský krystal nese vibrace a klíče pro Pochopení sebe-sama jako části Zdroje, který se chtěl skrze nás poznat. Obsahuje kódy Aktivace, Léčení, hluboké moudrosti a Vědění, abychom pochopili a našli v sobě vnitřní klid. Koho zajímají otázky, najde odpovědi, pokud je připraven.

Tak jako ostatní Lemurské krystaly, jenž používají své ostré paprsky nám pomáhají v otevření se Sobě - Pravdě - Světu. Zemi. Kosmu. A pomáhají nám opět rozpomenout si a začít v sobě aktivovat vědomou telepatii, spojení s Vyšším Já a multidimenzionalitou, přirozenou komunikací s bytostmi vyšších dimenzí. Lemurské krystaly jsou vzájemně propojené pro naší společnou cestu Vzestupu, krystaly se sdílejí a předávají si napříč časem a světy nově objevenou moudrost.

Tento Lemurský křišťál je navíc strážcem záznamů, kde do krystalu byly vepsány určité informace, záznamy, které jsou nyní ke čtení...


0,62 kg

2 880,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ