Lemurský křišťál Kristovského Vědění + hologramy + strážce záznamů

Vyprodáno

Lemurský křišťál té nejvyšší možné kvality, nejvyšším obsahem čistého křemíku, jedná se o Kolumbijský horský křišťál velmi výjimečné čistoty a zářivosti a unikátně silnou energií...zářič Kristovského Vědění, Kristovských energií a vzájemného Propojení. Krystal dospěl Vědomím do své dokonalé krystalické formy s poměrem stěn 7x3 a 3x3.

Dostane se do rukou toho, kdo jej bude vnímat Srdcem, neboť bude s tímto krystalem i strážci křišťálu vedený a v postupném intuitivním učení.

Jeho světlo nám bude zrcadlit naše nejvyšší potenciály a velikost, krásu naší duše. Také veškeré věci v nás, které bychom měli pročistit, uvolnit nebo v sobě překódovat. Zároveň vše s bezpodmínečnou Láskou a velkou přímostí. Ocení jeho silné světlo ti, kteří mají rádi pravdu napřímo řečenou, než pozvolné informace. Je pro toho, kdo se opravdu rozhodl udělat potřebné změny, kdo na všechno řekl své ANO. Tady JSEM. A jsem připraven konat pro nejvyšší Dobro v záměru s mou duší. 

Křišťál nese kódy a hologramy, které vystupují z krystalů a jsou schopny nám tak předat více informací s vůněmi, tóny, barvami i obrazy... je to zároveň strážce záznamů v propojení s pracovníky Světla, jenž na vás čekají, čekají na vzájemnou komunikaci. 

Tak jako ostatní Lemurské krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí. Lemurské krystaly jsou vzájemně propojené pro naší společnou cestu Vzestupu.

Toto tekuté, čisté krystalické světlo je zde fyzicky ukotvené, avšak energeticky zároveň pracuji i v jiných protorách, dimenzích.

Ač je krystal nenápadný a menší, jeho světlo je velmi silné a může se spustit transformační účinek pro fyzické tělo - očista na mnoha úrovních (teploty, pocení, žízeň, bolest fyzického těla) Vše je ale v pořádku. Přijmi světlo, které k tobě proudí... 


2 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ