Lemurský křišťál pro děti + léčitel + fantom

Vyprodáno

Surový Lemurský křišťál léčitel se zelenou esencí a vnitřním fantomem jako hůlka pro toho, kdo chce sám léčit své tělo. Tento krystal je osobní a jak je malý a měl by být pro děti, kteří cítí krystaly a mají určitý dar léčení nebo otevřenější paměť pro stahování potřebných technik. 

Můžeš s ním energeticky hledat vzniklé body, kde se staly nějaké bloky, fyzické problémy, jejich počátek, ale také zkoušet s ním pracovat na fyzickém těle a energie uvolňovat, harmonizovat. 

S krystalem můžeme hledat nové techniky léčení, ulevení od bolesti a nebo stáhnout to, co je propojené skrze Lemurii, neboť se jedná o lemurský krystal. 

Zelená esence nás prostupuje a velmi uklidňuje, nalazuje na to, že je všechno v pořádku a že pokud opravdu chceme, věci se změní, vyléčení je možné. Sebevědomí, pochopení situace a přijetí naší síly, přijetí Víry.

Objevuj co vše je možné. Vyzkoušej to sám na sobě. Sdílej to s ostatními. Nic není šílené na to, aby se to nemohlo vyzkoušet. Nic není šílené, pokud to skutečně pomáhá... 

 

800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ