Lemurský křišťál oboustranný +Posvátné partnerství

Vyprodáno

Nádherný lemurský oboustranný křišťál, který je z jedné strany krystalem Osobním, kde můžete plně vnímat sebe, svůj vývoj, svoji NadDuši, to všechno čím, jsme byli a čím nyní ve skutečností a Zrojové podstatě JSME. 

Z druhé strany je tento mistrovský prastarý křišťál krystalem Partnerským, Tantrickým dvojčetem... 

Můžete si rozpomínat na posvátné portnerství, které již na Zemi bylo žito, např. právě v Lemurii. Tyto posvátná partnerství jsou opět povolávána ke vzájemné cestě a společnému tvoření, ukotvení této Lásky na Zemi. S křišťálem můžeme přijímat a stahovat do svého pole, do Země a mřížky kódy posvátného partnerství. 

Klíčem krystalu je Komunikace. Aby věci byly pochopeny tak, jak je myslí druhý a nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním. Aby bylo vyřčeno vše, co cítíme vnitřně, až už v situacích stávajících nebo těch minulých, aby byla vyléčena veškerá zrada a bolest, kterou na buněčných úrovních můžeme vnímat.

Být tím, kým jsme a jít po boku toho, jenž nás přijímá takové jací jsme. Jít v harmonii a ruku v ruce a ukotvovat kódy partnerství, učit se vzájemně zde na Zemi. Vyrovnat svou mužsko-ženskou podstatu a pochopit vztahy z úplně Nové Podstaty.


3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ