Lemurský Křišťál Podpory - 1,5 kg

Vyprodáno

Lemurský surový křišťál jako dva hlavní krystaly, jeden je Jádrem, kotvou, který je zároveň podpěrou pro krystal, který může letět vzhůru. 

Pomáhá nám vyrovnávat naše energie, jak ty duchovní, vysokovibrační, galaktické, tak ty zemské, skrze tělo, náš každodenní život a naše emoce. Abychom byli ve svém středu, ve svém portálu Srdce a měli otevřené toto vnímání jak nahoře, tak dole. 

Pocit, že jsme zde doma, že je zde bezpečí, můžeme se povolit, opřít, cítít jak nás země podpírá, kolébá, a tím vydechnout veškerou tíhu, která se na nás každý den energeticky valí... vše co ,,musíme,, ,,potřebujeme,, ,,chceme,, 

A že je také v pořádku v určitých silným obdobích v životě, kdy se má něco posunout, i třeba létat, být méně ukotvení, neboť probíhá něco zásadního i ty výšky možná trošku mimo tělo, jsou taky v pořádku, neboť víme, že to není dlouhodobá věc, ale může trvat několik dní. Něco, co se skrze nás chce stáhnout, ukotvit, rozvibrovat. 

Tento křišťál je moudrým krystalem, který toho hodně zažil a hodně poznal. Tak i člověk, ke kterému jde si mnohé pamatuje, vzpomíná na svou velikost a pomalu odkrývá svůj příběh. 

Avšak cítí, že mu chybí nějaká podpora, nějaká energetická kotva, aby se mohl dotknout a jít za své hranice, tam kde ještě nebyl. Krystalické Vědomí jako kotva, Průvodce a pomocník na naší cestě.

I kdyby se dělo cokoliv, víš, že vše má svůj význam a víš, že tyto věci pominout. Vnímáš, že na nic nejsi sám, ale jsi propojen s daleko více bytostmi, energiemi, než si normálně dokážeš dovolit přijmout. 

Přijmi a pozvi do tvého života vše, co chce být tvou součástí pro společnou cestu Vzestupu. 

Krystal je položen tak, že jeden leží a druhý směřuje nahoru do Nebes. 

Křišťál má 1,5 kg

4 141,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ