Lemurský křišťál Průzračný + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný, absolutně průzračný křišťál, která v sobě nese mnoho Světla, je nositelem čistoty a jako strážce záznamů nese v sobě informace ke čtení a pro naše předání. Jako čiré zrcadlo, kde je vše viděno.

Je zde pro toho, kdo hledá svůj křišťál na své cestě, jako Průvodce, učitele, léčitele. Jako každodenního pomocníka pro stahování a příjem informací a pro podporu udržování našich osobních vibrací.

Jít za svými sny, následovat své srdce, jít za pravdou. Vše si ověřovat skrze svůj osobní Zdroj a otevírat se Novým věcem, informacím a energiím.

Tento světelný křišťál je pomocník, náš osobní krystal, který nás bude provázet na naší duchovní cestě, který v sobě zastupuje všechny paprsky a veškeré energie. Nese v sobě čistotu, nezatíženost, lehkost, kterou nám může předat. Abychom sami sebe viděli v pravém čistém světle. Nepřebírali na sebe energie a cizí odpovědnost. Ale očistili se do všeho, co již nepotřebujeme. Očistili se také od pocitu, že jsme nečistí nebo zanesení energeticky.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s nimi propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak, co nám bude ukazovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat. Dokáže vysílat obrovské množství energie pro naše záměry, na propojování s Vyššími Já, NadDuší, duchovní rodinou a jemnohmotným světem.

Jedná se o průzračný, silný světelný křišťál v krásné velikosti do ruky. 


1 770,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ