Lemurský křišťál + rutil + strážce záznamů + spojovatel času

Vyprodáno

Nádherný větší kus Lemurského křišťálu, světelných a velmi čistých energií, které jsou zároveň velmi hluboké. Lemurský Křišťál je mistrovským krystalem, který v sobě obsahuje mnoho kódů, energií a veškeré paprsky, se kterými můžeme pracovat. Navíc je křišťál spojovatelem času s minulostí a obsahuje také rutil, kterému se říká Venušiny vlasy nebo Amorovy šípy. 

Tato kombinace ještě více násobí světlo pomocí zlaté energie, v tomto propojení vysílačem bezpodmínečné Lásky, otevření a důvěry v Život.

Křišťál nás vybízí vidět všechny situace v Bezpodmínečné Lásce, nechat se touto silnou vysokovibrační energií také zcela naplnit, každou buňku i prázdný prostor našeho bytí a naplněním pak tato energie bude se vysílat skrze naše Já do celého prostoru, všude, kde budeme kráčet.

Lemurské křišťály obsahují kódy a klíče pro léčení, potřebné informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy a jako v tom všem hrajeme úlohu. Pomáhají nám ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla pochopena a opět projevena v naší přítomnosti, propojila s tím Novým, co zde žijeme a vzniklo tak úplně Nové spojení, Nové energie. Dávná moudrost v propojení s Přítomností Nové Doby.

Navíc je spojovatel času, kterým se můžeme dostat do minulosti a odkrýt konkrétní situace nebo pochopit, proč se nám určité události nyní dějí. 

Tyto krystaly nám pomáhají v práci s vědomou telepatií a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí, nalazení se na vyšší vibrace, na naše Vyšší Já, mi sami jsme si Průvodci na naší cestě.

Zároveň s používáním tohoto krystalu v Nových energiích se napravuje v přítomnosti pokřivení Lemurie, ke které došlo. Vy sami jste klíčem v přítomnosti napravit minulost a události, jenže se v přítomnosti transformují do jiných energií. Je zde energetický přepis strachu na úrovni buněčná paměti, energetických těl, světelná úroveň naší DNA...

Tento Lemurský křišťál je navíc strážcem záznamů, kde do krystalu byly vepsány určité informace, záznamy, které jsou nyní ke čtení...

Na křišťálu ze zadní strany je prostoupena oranžová esence další horniny, která se s křišťálem propojila. 

Křišťál: 0,3 kg

2 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ