Lemurský křišťál s portálem Orion

Vyprodáno

Světelný lemurský křišťál je mistrovským krystalem, kdy Informace o krystalu jsou téměř nepředatelné, neboť se propojují s majitelem a jeho Duší na všech možných úrovních, a tak se v krystalu odemknou další nečitelné klíče mistrovských krystalů. 

Ten, jež je jeho majitelem a cítí propojení s Orionem a Lemurií, by tento krystal měl silně cítit skrz svou srdeční čakru.

Jedná se o bytosti působící na Orionu, kteří se poté dostali na Zemi, aby zde prožívali své zkušenosti a pomohli kolektivně Orioňanům očistit své DNA kódy od strachu, války, utrpění a bolestí. Pocit soupeření, dokázání, že něco zvládnu, že za to stojím. Hájit si svou pravdu, bojovat za pravdu. Mnohé z dalšího jenž je ukotveno v buněčné paměti. 

Orioňané cítí i vazby na Lemurii, kde došlo také k určitým pokřivením, zradám nebo konáním, které vycházelo z jejich předchozích zkušeností. Nyní jsou opět povolávání nahlédnout do další hlubinné úrovně sebe sama a přijmout veškerou svou minulost, odpustit a posunout se dál...

Je zde vnitřní portál, který hologramem zaznamenává veškeré světelné stopy Orioňanů napříč touto Galaxií. Mnoho z lidí takový krystal má doma, aniž by o tom skutečně Vědělo. Naše konání má daleký přesah a my si ho nemusíme ani uvědomovat. 

Mimo Orionskou stopu se jedná o Lemurský krystal, což jsou silné krystaly, které pomáhá v telepatii a spojením s Vesmírem, Zemí, pochopením naší multidimenzionality a otevření se komunikací s bytostmi Světla, vyšších dimenzí, kterých jsme my sami součástí.

Lemurský krystal obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhá ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenou a aktivovat léčitelské schopnosti.

0,4 kg

2 882,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ