Lemurský křišťál s vnitřním portálem

Vyprodáno

Specifický lemurský nenápadný surový křišťál, který nese velmi silné vibrační krystalické energie a uvnitř krystalu je energetický portál + duhová sféra. Je také propojený s chrámy Lemurií a archanděly, jakožto pomocníky a průvodci lidí na Zemi. 

Informace o krystalu jsou téměř nepředatelné. Křišťál obsahuje vnitřní portál, který je nyní velmi aktivní, pulzující a volající po spolupráci a objevování. Samozřejmě nese vnitřní klíče a ochranu pro čisté úmysly. 

Lemurské krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s Vesmírem, pochopením naší multidimenzionality a otevření se komunikací s bytostmi Světla, vyšších dimenzí, kterých jsme my sami součástí.

Lemurský krystal obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhá ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenou a aktivovat léčitelské schopnosti, jež majitel tohoto krystalu má.

Zároveň s používáním tohoto krystalu v Nových energiích se napravují v přítomnosti pokřivení, ke kterým na Zemi došlo. My sami jsme klíčem v přítomnosti napravit minulost a události, jenže se v přítomnosti transformují do jiných energií. Je zde energetický přepis strachu na úrovni buněčná paměti, energetických těl, světelná úroveň naší DNA...

Lemurský křišťál má velmi silné světlo a může se projevit rychlá fyzická očista, bude nás zarovnávat na naší přirozené posvátné geometrie těla a narovnávat nás... tyto projevy očisty jsou naprosto v pořádku...


1 880,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ