Lemurský křišťál + sagenit + strážce záznamů - 1,5 kg

Vyprodáno

Nádherný Lemurský křišťál jako strážce záznamů, propojený se zemskou sférou, která energeticky označuje Srdce, ze kterého pak vychází i zlatý rutil, neboli sagenit, který pomáhá prosvětlit veškeré hlubiny, do kterých můžeme vstoupit a ve vrstvách přijmout sami sebe a veškeré zkušenosti od počátku času Zrození Duše. 

Je to kámen, který odemyká hloubku sebe sama jako průvodce, kde se máme vydat a uzřít věci, které jsme možná sami před sebou schovávali nebo si jich nebyli vědomi.

Vidět i v té největší temnotě světlo... a v tom největším světle temnotu, neboť obojí jsou jedním ve svém propojení a Jednotě, který je bez hranic.

Tento čistý křišťál je navíc strážcem záznamů, kde do krystalu byly vepsány určité informace, záznamy, které jsou nyní ke čtení...tak krystal nese mnoho informací pro nás, které nás mohou zajímat a které můžeme objevovat se zemských časů, ale také těch hvězdných a galaktických, kdy bylo ještě přirozené komunikovat na zemi s vyššími sférami. My sami jsme si průvodci v těchto časech. 

Jeho Světlo ale také odráží naší skutečnou krásu a velikost. Tu sílu, kterou si možná netroufáme ještě sami přiznat. Tu velkolepost, kterou jsme a která čeká na naše přijetí. Je to moudrý, hluboký Lemurský křišťál plný Lásky a pochopení každé cesty. 

Lemurský křišťál je posvátným nástrojem, který v sobě obsahuje veškeré světelné paprsky, se kterými můžeme pracovat tak, jak nám bude v přítomnosti přicházet, objevme nové techniky a postupy, které se skrze nás mohou stáhnout a ukotvit se zde i skrze Krystalické Vědomí v propojení s naším lidským DNA kódem k plnému pochopení své cesty a podstaty na Zemi. 

Lemurské křišťály obsahují kódy a klíče pro léčení, potřebné informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy, naší Galaxie a našich sfér, odkud pocházíme...

Je zároveň vhodným pro toho, kdo cítí propojení s Lemurií nebo Lemurským sesterstvem/bratrstvem, pro stáhnutí informací nebo a sdílení příběhů, lemurských písní, které vedou k rozpomenutí. Jako součást našeho otisku na zemi, toho, co jsme již žili a koluje v naší krvi, co nám nikdo nemůže vzít. 

Tyto krystaly nám pomáhají v práci s vědomou telepatií a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí, nalazení se na vyšší vibrace.

Zároveň s používáním tohoto krystalu v Nových energiích se napravuje v přítomnosti pokřivení Lemurie, ke které došlo. Vy sami jste klíčem v přítomnosti napravit minulost a události, jenže se v přítomnosti transformují do jiných energií. Je zde energetický přepis strachu na úrovni buněčné paměti, energetických těl, DNA.

Tento krystal můžeme ukotvit na nějaké vhodné místo, kde budeme mít krystal prostor pro svoji práci. Pokud budeme cítit, můžeme ho držet v rukou, pokud budeme chtít stahovat a číst vepsané informace. 

Krystal může být součástí i seminářů a setkání, neboť je komunikátorem a předávačem informací také pro všechno živoucí, pro okolí. 

Lemurský křišťál má 1,5 kg


7 700,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ