Lemurský křišťál samoléčitel

Vyprodáno

Nádherný, výjimečný lemurský křišťál absoutní čistoty, nostil průhledného - diamantového světla, jenž veškeré energie z prostoru přetransformovává do svého Zdrojového řádu. Křišťál samoléčitel je propojený jak s Lemurií a jejím vysokým Věděním, léčitelstvím a technologiemi, životem, který žili ve spojení s přírodou i dalšími hvězdnými bytostmi.

Krystal je ve své špici ozdravený a začal znovu růst, přezdívá se mu samoléčitel a předává nám klíče k rovnováze a zdraví nejen fyzického těla. Schopnost samoléčení, kterou nese každý z nás, je zde i klíč pro nápravu naší světelné DNA, jenž spouští a aktivuje v nás různé schopnosti.

Tento mistrovský krystal je zde pro toho, kdo jej cítí svým srdcem e a chtěl by znovu stáhnout Vědění a dary, které v této době obsáhl, najít kódy samoléčení a šířit je s ostatními, prvně ale vše obsáhnout sám do fyzické úrovně.

Lemurský křišťál takovéto čistoty je jako posvátný nástroj, vhodný na duchovní práci, semináře, rituály a opravdu Vědomou práci, kde víme, kam směřují naše energie.

Tento lemurský křišťál pomáhá v práci ve zvýšení našich vibrací a přijetí Světla a práci s vyššími energiemi skrze naše tělo telepatie, jasnovidění, jasnocítění, stahování a nalazování se na zemsko-kosmický informační cyklus. Spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi Světla. 


2 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ