Lemurský křišťál salmon + strážce záznamů

Vyprodáno

Lemurský salmon křišťál do ruky jako osobní  křišťál pro veškerou práci, která nám bude předána a kterou pocítíme svým srdcem, jako léčitel, průvodce na naší cestě Vzestupem a Rozpomenutím. Je nositelem - strážcem záznamů a nese pro nás tak informace ke čtení, otevření a jejich pochopení a předání.

Salmon lemurský krystal, jedná se o krystal s oranžovou esencí, který je propojený také s posvátnou sexualitou jako Zdrojem Tvůrčí posvátné energie. Tak i zde jsou spisy, techniky a pochopení této zdrojové energie v té nejvyšší Čistotě na Zemi. Zároveň vše napojené na otevřené Srdce a čistotu, neboť pravá tantra je Láska...

Jedná se o lemurský křišťál na každodenní osobní práci, jako zdroj křišťálové energie propojený s Lemurií a informacemi, technologiemi, léčitelstvím, posvátným partnerstvím, které již bylo na Zemi obsáhnuto a to vše v propojení s naší přítomnosti, Novou dobou a etapou, kterou zažíváme.

Sdílení informací, předávání, rozvibrování světelných těl, naše rozpomenutí, a aktivace paměti... schopností, síly, rozšíření Vědomí.

Používáním tohoto krystalu v Nových energiích se napravují všechny naše zkušenosti, kterými jsme prošli jako světelná stopa pro ostatní. Vy sami jste klíčem v přítomnosti napravit minulost a události, jenže se v přítomnosti transformují do jiných energií. Je zde energetický přepis strachu na úrovni buněčná paměti, energetických těl...

S krystalem můžeme vše, co pocítíme naším srdcem. 

1 770,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ