Lemurský křišťál + strážce záznamů + sagenit

Vyprodáno

Lemurský křišťál jako strážce záznamů, propojený se zemskou sférou, kde na začátku krystalu jako Zemské roviny je ukotvený i zlatý rutil, který pomáhá prosvětlit hlubiny, do kterých máme vstoupit. Kde se máme vydat s krystalem jako Průvodcem a uzřít věci, které jsme možná sami před sebou schovávali nebo si jich nebyli vědomi. 

Vidět i v té největší temnotě světlo a v tom největším světle temnotu, neboť obojí jsou jedním. 

Tento čistý křišťál je navíc strážcem záznamů, kde do krystalu byly vepsány určité informace, záznamy, které jsou nyní ke čtení...

Jeho Světlo ale také odráží naší skutečnou krásu a velikost. Tu sílu, kterou si možná netroufáme ještě sami přiznat. Tu velkolepost, kterou jsme a která čeká na naše přijetí.

Lemurský křišťál v sobě obsahuje veškeré paprsky, se kterými můžeme pracovat tak, jak nám bude v přítomnosti přicházet, objevme nové techniky a postupy, které se skrze nás mohou stáhnout a ukotvit se zde i skrze Krystalické Vědomí. 

Lemurské křišťály obsahují kódy a klíče pro léčení, potřebné informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy, naší Galaxie a našich sfér, odkud pocházíme... Pomáhají nám ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla pochopena a opět projevena v naší přítomnosti.

Je vhodný pro toho, kdo cítí propojení s Lemurií nebo Lemurským sesterstvem/bratrstvem, pro stáhnutí informací nebo a sdílení příběhů, lemurských písní, které vedou k rozpomenutí. 

Tyto krystaly nám pomáhají v práci s vědomou telepatií a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí, nalazení se na vyšší vibrace.

Zároveň s používáním tohoto krystalu v Nových energiích se napravuje v přítomnosti pokřivení Lemurie, ke které došlo. Vy sami jste klíčem v přítomnosti napravit minulost a události, jenže se v přítomnosti transformují do jiných energií. Je zde energetický přepis strachu na úrovni buněčné paměti, energetických těl, DNA. 

Tento Lemurský křišťál je navíc strážcem záznamů, kde do krystalu byly vepsány určité kódy, informace a záznamy, které jsou nyní ke čtení. 

Tento krystal je nejlépe držet v dlaních pro práci, jeho účinky mají jiný rozsah, pokud jej přímo držíme (alespoň do doby, než se s ním plně propojíme)

Krystal má 0,633 kg


3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ