Lemurský křišťál tekuté světlo

Vyprodáno

Toto tekuté, čisté krystalické světlo jako lemurský krystal aktivátor zvyšující vibrace a vše, co je v jeho přítomnosti dostává kódy pro zarovnání do Božského řádu. 

Je to křišťál unikátní čisté kvality, která nám zrcadlí vlastní čistotu a osvobození se ze všeho, co nás ,,zakaluje,, a snižuje vyzařování našeho osobního světla, hvězdy naší Duše. Čisté světlo nám zrcadlí krásu naší duše, naši výjimečnost a dary, které neseme. 

Je léčitelem, průvodcem na naší cestě, přítelem, který nám vždy pomůžeme, ale zároveň jen tak může být v tichosti s námi, ve chvílích, kdy potřebujeme cítit Božskou nebo světelnou přítomnost. Kdy nám jeho světlo předá, že vše je v pořádku. Neboť můžeme zažívat transformační období, ale také velkou sílu, kdy můžeme mít obavy, jak daleko tyto duchovní věci mohou zajít. A tak nám připomíná i ukotvení, aby vše bylo projeveno v naší realitě. 

Lemurské křišťály obsahují kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenout a aktivovat léčitelské schopnosti, jenž jsou pro nás přirozenou schopností.

Lemurské krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí. Je vhodný pro toho, kdo cítí, že byl součástí Lemurie a chtěl by znovu stáhnout Vědění, jenž v této době obsáhl, propojit se s Lemurskými bratry i sestry na Zemi.

Zároveň s používáním tohoto krystalu v Nových energiích se napravuje v přítomnosti pokřivení Lemurie, ke které došlo. Vy sami jste klíčem v přítomnosti napravit minulost a události, jenže se v přítomnosti transformují do jiných energií. Je zde energetický přepis strachu na úrovni buněčná paměti, energetických těl...

Je to posvátný nástroj, jenž je propojený s ostatními lemurskými krystaly, které sdílí své učení a stažené záznamy, a tím se můžeme rychleji kolektivně posouvat.

Jeho čisté světlo nám zrcadlí naše nejvyšší potenciály a velikost, krásu naší duše, to kým ve svém jádru skutečně JSME. 


3 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ