Lemurský křišťálový Zdroj - 26 cm

Vyprodáno

Obrovský mistrovský lemurský křišťál s diamantovými energiemi a Zdrojovým krystalickým Vědomím procházející prostory a mnohoSféry. Krystal, který nese svůj hluboký příběh, který s námi chce sdílet. Jako část Vědomí, jenž je zde jako Průvodce a pomocník na kolektivní cestě Vzestupem. 

Mám velkou radost, že přicházejí do České republiky v tuto dobu takto silné krystaly, je velkým darem vůbec vidět, natož držet v ruce tak velký, čistý a zářící Lemurský křišťál. Ve své síle, majestátnosti a přitom protknutý moudrostí a hlubokou Láskou, která se ihned dotkne našeho Srdce. 

Prvotní energie tohoto krystalu je Respekt, Úcta v tom nejlepším slova smyslu. Bytost, před kterou se chcete poklonit, vyjádřit ji hlubokou vděčnost. Z krystalu lze pak cítit pulzující láska, která se dotýká našeho Srdce. Srdce, které zaplaví zdrojovou Láskou, energií tak silnou a nádhernou, která možná v prvních chvílích s krystalem bude chtít skrze pláč pustit veškerá zklamání, bolesti, smutek, které naše Duše tam někde hluboko může nést. 

Jako náruč Lásky, kde si skutečně dovolíme se poléčit, otevřít a pustit vše, co nás drželo ve vlastím stínu. 

Lemurský diamantový křišťálový Zdroj nás vybízí k očištění a přijetí vlastní ČISTOTY duše. Abychom už pustili myšlenky na to, že jsme zaneseni, nečistí, nedokonalí, vinní... že musíme čistit všechny témata na Zemi, neboť se nás týkají. Odpuštění všeho, co jsme udělali, odpuštění sobě, PŘIJETÍ sebe, přijetí čistoty Duše jako částí ZDROJE, kterou JSEM. 

A kterou si dovolím ukázat, vyzářit, SVOBODU a ČISTOTU, kterou pocítí každá má buňka, orgán, celé mé tělo, mé prostupující Multidimenzionální Vědomí...

Křišťál povstal a vyrostl z doslova černé horniny, černé půdy... kde rostl a vyvíjel se, své krystalické Vědomí miliony let. Pokud vznikl v černé hornině, i on si mohl myslet, že je touto temnotou, mohl se vidět se jako špinavý, nedokonalý, černý, jako to, z čeho vyrostl...ale on si byl Vědom své esence, čistoty a síly a je jedno, co všechno ho na cestě mohlo obklopovat, neboť on byl sám sebou... 

7 700,00 Kč

Je to opravdový poklad nezměrné síly, proto je pro člověka, který se cítí být připraven mít po boku a ve spolupráci tohoto krystalového mistra, který je vědomím ukotvený i ve Vyšších krystalických sférách.

Pomáhá v uchopení vlastních darů a světla, abychom se otevřeli té velikosti, kterou neseme a přijali ji plně jak naším vědomím a celým tělem. Uvidět a pocítit sami sebe na stejné úrovni s ostatními světelnými bytostmi, jimiž jsme i my...

Začít spolupracovat, být na jedné rovině, sejmout iluzi oddělení a komunikovat se vším, co jest Živoucí...

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ