Lemurský krystal Partnerský + klíč + strážce záznamů

Vyprodáno

Úctyhodný, prastarý lemuský křišťál s partnerskými kódy a světelnými klíči předání.

Na lemurské krystaly se velmi těžko hledají slova, neboť tyto krystaly jsou velmi silně a jasně vedeny naším SRDCEM. Je to jako láska na první pohled, která i přes monitor rozvibrovává energii v našem těle, něco na co jsme čekali a vím, že ten okamžik je zde. 

Cítím obrovský respekt před touto velkou vědomou bytostí, její moudrostí a láskou. 

Krystal prošel zde na Zemi ve spojení s lidmi mnoho věků, etap a nese v sobě Změny, Vývoj a zároveň Božský dokonalý Řád, když se něco končí, vždy něco nového začíná, vše je tak v dokonalém pořádku.

Krystal je nyní v určité hybernaci jako ochrana, plně se jeho síla a světlo aktivuje až postupně v propojení s člověkem.

Společně si můžete rozpomínat na posvátné portnerství, které již na Zemi bylo žito.. Tato posvátná partnerství jsou opět povolávána ke vzájemné cestě a společnému tvoření, ukotvení této Lásky na Zemi. 

Do krystalu jsou vybranými páry vkládány energie, poznání, které měli za úkol vpisovat a předat pro budoucí časy do krystalického vědomí. (můžete najít na těle krystalu), Klíče partnerské cesty, klíče pro pochopení, ukotvení posvátného partnerství zde na Zemi...

Krystal je kromě klíčů také nositelem strážcem záznamů, které mají být v tento čas odkryty. 


6 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ