Lemurský krystal Samoléčitel

Vyprodáno

Nádherný hluboký lemurský křišťál samoléčitel nám předává cesty k rovnováze a zdraví nejen fyzického těla. Nese především schopnost samoléčení, omlazení, regenerace, kterou v sobě můžeme opět aktivovat, je zde i klíč pro nápravu naší světelné DNA, jenž spouší a aktivuje v nás různé schopnosti.

Křišťál Samoléčitel je propojený jak s Lemurií a jejím vysokým Věděním, léčitelstvím a technologiemi, tak celkově životem a poznáním bytostí, které zde žili ve spojení s přírodou i dalšími hvězdnými bytostmi.

Tento mistrovský krystal je zde pro toho, kdo jej cítí svým srdcem e a chtěl by znovu stáhnout Vědění a dary, které v této době obsáhl, najít kódy samoléčení a šířit je s ostatními, prvně ale vše obsáhnout sám do fyzické úrovně.

Lemurské křišťály otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí a také propojení s lumurskými bratry a sestrami.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. 


2 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ