Lemurský krystal - záhněda

Vyprodáno

Lemurský krystal, jenž už přechází svými paprsky do záhnědy je mistrovským osobním krystalem, průvodcem na naší cestě, který je propojený s Lemurií a prastarým předáním. Energie záhněda nám pomáhá veškeré informace, kódy a energie, které krystal nese přijmout, stáhnout a pochopit je v každé buňce našeho těla. 

Lemurské křišťály jsou vzájemně propojené, aby mohli sdílet svoji moudrost a tak se tyto informace dostali ke všem, se kterými jsou propojené.

Lemurský křišťál posvátný nástroj, je vhodný především pro toho, kdo cítí, že byl součástí Lemurie a chtěl by znovu stáhnout Vědění, jenž v této době obsáhl, propojit se s Lemurskými bratry i sestry na Zemi a znovu si rozpomenout na techniky a schopnosti, předávání, jímž už jsme disponovali.

Lemurské krystaly pomáhají v práci s vyššími energiemi, pomáhají ve vědomé telepatii a ve spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenou a aktivovat léčitelské schopnosti, jenž pro Lemuřany bylo přirozenou schopností.


2 100,00 Kč
Please select variants first