Lemurský krystal - Trojjedinost - strážce záznamů + spojovatel času + channeling

Vyprodáno

Unikátní světelný kousek tří lemurských mistrovských křišťálů. Každý z nich nese odlišnou energii, avšak jsou spolu v harmonii a jejich účinky se tak doplňují a zesilují. 

Je to síla Tří, Trojjedinečnost. Tělo, Duch, Duše. Propojení se Zemí, propojení s naším tělem, Propojení se Zdrojem. Síla tří a trojka jakožto trojjedinečnost dává i další významy, může vás provázet a vnímat tuto trojku ve velké Hře Vesmíru. Je to poté 3 - 6 - 9

3 - Channeling křišťál. Lemuřané byli v komunikaci s vyššími sférami, v propojení a ve sdílení s hvězdou sférou, komunikovali a stahovali mnohé technologie, informace v propojení. Je zde otisknuto to, co se již na Zemi dělo, ke všemu máme přístup a jen odemykáme body minulých časů, aby se opět projevili do naší přítomnosti. Rozpomenout si na Lemurské písně v sobě, které vyprávějí příběh. Channeling křišťál je zde ale nejen pro stahování informací této sféry, ale otevření se obecně jemnohmotnější komunikaci se našimi zemskými i hvězdnými bratry a sestrami. 

Otevřít v sobě kanály a proud světla, kdy mi sami si dovolíme otevřít se a propojit se, spolupracovat a přijmout další vrstvu světelných sfér. Tímto otevřením pak sdílet skrze sebe, své srdce to, co mi přichází. Pro dobro lidí, planety, zvířat, veškerých živoucích bytostí. 

5 - Spojovatel času s vnitřním vírem, nám pomáhá světlem prosvětlovat a pochopit veškeré naše zkušenosti. Je zde spirála času, kterou se můžeme dostat do minulosti a odkrýt konkrétní situace nebo pochopit, proč se nám určité události nyní děli a jaký nyní dávají v mém životě význam, otisk. 

V línii času pak můžeme nahlížet do kolektivních událostí, které jsou propojeny s lidmi, vývojem na Zemi a zkušenosti, které jsme kolektivně podstupovali, nejen z té generační - rodové linie, ale také z té hvězdné. 

9 - Nejmenší z křišťálů je pak strážcem záznamů, který prostupuje oba dva krystaly a doplňuje tuto dvojici, rozvádí záznamy a zároveň je v sobě ukotvuje a uchovává pro budoucí generace. Zároveň rozvádí dalším lemurským krystalům, to co stáhnete, bude tak zde i pro ostatní, to co prožijete je světelnou stopou pro ostatní.  

Tento křišťál pokud nebude určeno přítomností a vaším Vědomím jinak, by za několik let měl být předaný další generaci - dalšímu člověku.  

425 g


4 369,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ