Lemurský laser křišťál

Vyprodáno

Vysoce světelný mistrovský Lemurský laser křišťál vysoké čisté kvality, zářivosti a unikátně silnou laserovou energií, jedná se o posvátný nástroj, proto by se měl dostat do rukou toho, kdo již s krystaly nějakou dobu pracuje nebo jej bude skutečně vnímat jej Srdcem.

Křišťálový lemurský laser nese kódy a záznamy pro používání laserového světla nejen pro aktivační a léčitelské schopnosti, které mají širokospektrální účinky. S laserovými křišťály se vykoávají i energetické operace propojené s fyzickým tělem a rozpuštění všeho, co nám již neslouží, shluků, bloků...s křišťálem přichází silné Vědomí a stahování nových a přitom pradávných moudrých technik, které máme začít opět používat. 

Jeho absolutní vodivost laserového světla nám bude zrcadlit naše nejvyšší potenciály, Světlo Duše, naši velkolepost jako Vědomých světelných pracovníků na Zemi. 

Uvědomění našich pochybností, zastavení, programů a vzorců, jenž jsou v nás tak hluboko ukotvené, že si je vůbec nemusíme uvědomovat. Také veškeré věci v nás, které bychom měli pročistit, uvolnit nebo v sobě překódovat.

Posvátný nástroj nás zarovnává do osobního portálu vlastní síly, jeho světlo nám pomáhá procházet struktury Země až k samotnému Jádru, Zdroji Země a tak být neustále ve spojení se Zemí, být stále ukotvený, abychom mohli letět ještě výš... laserovým světlem se dostat za veškeré hranice našeho hvězdného Vědomí na Zemi. 

Laserový mistr obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy, Galaxie. Koho zajímají otázky, najde odpovědi na starodávnou moudrost, aby byla projevena a propojena s přítomností.

Toto tekuté, čisté krystalické světlo je zde fyzicky ukotvené, avšak energeticky zároveň pracuji i v jiných prostorách, dimenzích.

Propojen s Lemurským Vědomím, léčením, technikami a předáváním moudrosti skrze krystalické Vědomí.


4 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ