Lemurský oboustranný křišťál + samoléčitel + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný surový Lemurský křišťál, který je oboustranný. Z jedné strany špice, která se již stala katedrálovým věděním a sdílením informací, poznání v onom propojení MY JSME a z druhé strany je krystal Samoléčitel.

Samoléčitel dokázal vyléčit sám sebe a začít znovu krystalizovat, předává nám informace a způsob najít cestu k rovnováze a plnému zdraví nejen fyzického těla. Schopnost samoléčení, kterou nese každý z nás, je zde i klíč pro nápravu naší světelné DNA, jenž spouští a aktivuje v nás různé schopnosti. Samoléčení trvá tak dlouho, jak uvěříme, že obnova, regenerace nebo samo vyléčení je možné... Jsou zde i lemurské postupy a klíče k léčení v propojení s bytostmi světla, které nesou určité techniky, světelné komory pro naše tělo. Vše co si dovedeme představit k našemu léčení - zkusme i použít. Nejen na nás, ale také jako léčení pro ostatní. Takže tento krystal může jít i k těm, kteří pracují s lidmi nebo jsou s lidmi v kontaktu. Uzření naděje a pocítění víry v život, vesmír.  

Tento mistrovský krystal je zde pro toho, kdo jej cítí svým srdcem a chtěl by znovu stáhnout Vědění a dary, které v této době obsáhl, najít kódy samoléčení a šířit je s ostatními, prvně ale vše obsáhnout sám do fyzické úrovně.

Lemurské křišťály otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí a také propojení s lumurskými bratry a sestrami.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti.

Jedná se o silný mistrovský světelný křišťál, a tak jej doporučuji tomu, kdo už s krystaly pracuje, nebo jej volá srdce, aby mohla být práce s tímto kouskem naplněna...

 

3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ