Lemurský osobní křišťál + strážce záznamů

Vyprodáno

Nenápadný lemurský křišťál, který není až tak moc zářivý, ale nese v sobě krásnou moudrost. Jedná se o osobní křišťál, který čeká na svého majitele, který jej pozná svým srdcem. Krystal v sobě nese mnoho informací, kódů a energií ke čtení a pro předání.

Tento krystal je univerzální pomocník, náš osobní krystal, který nás bude provázet na naší duchovní cestě, který v sobě zastupuje všechny paprsky a veškeré energie.

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významné jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s ními propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak, co nám bude ukazovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat. 

Lemurské křišťály nesou hlubokou moudrost a přesahují čas i moudrost. 


1 220,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ