Lemurský osobní mistrovský křišťál - 1,3 kg

Vyprodáno

Nádherný krystalový lemurský mistr jako osobní průvodce na naší cestě životem. Průvodce, který nám pomáhá plně pochopit sebe sama a naši cestu, která je vždy individuální. 

Je zde pro člověka, který hledá větší krystal, který by se stal Jádrem a propojovat ostatní krystaly, byl mistrem, který si načítá vše, co se nám děje, co nás obklopuje a komunikuje s ostatními krystaly, co je potřeba, abychom pochopili, aby se nám zrcadlilo, abychom se mohli posunout dál. Jádro, které komunikuje takés rostlinnou říší a zvířaty, jakožto působí na stravu, bylinky, které přijímáme do našeho pole. 

Nastal čas vykročit na cestu, která tě volá. Jsi připraven otevřít nové téma a energie, které tě povedou tam, kde máš být. Kde tě volá tvá Duše, aby byla každý den naplněná radostí a pocitem, že vykonáváš to, co má smysl. Že jen nežiješ a nepřežíváš, ale že jsi prodlouženou rukou Zdroje - Boha/Bohyně a jsi si toho Vědom. 

Vážíš si sám sebe. 

Přijímáš úkoly i cestu, kterou si si ty sám vybral. A na této cestě nikdy nejsi sám, co víc, je kolem tebe všude podpora, je vedle tebe tento moudrý lemurský přítel, aby ti pomohl snímat tvé iluze, pochybnosti, překonat strach a pochopit Zdroj, ve kterém je vše obsaženo. Proces Zrození i Smrti. 

Krystal toho mnohé vypráví a svou esencí se dotýká hluboko naší podstaty a světelnými paprsky našeho duchovního Srdce, které otevírá brány ke všem energiím Pravdy, Lásky a Pra-Podstaty.

Tak jako ostatní velké Lemurské krystal jsou spolu vzájemně propojeny, tvoří síť a sdílí si stáhnuté informace a Vědění. Je to spolupráce Lemurského sesterstva a Lemurského bratrstva, které si v tento čas pomáhá na této cestě Osvbození a Prozření. 

Křišťál pomáhá také nahlížet do Lemurie a starodávné moudrosti, jenž tato doba nese, aby byla SPRÁVNĚ pochopena a opět projevena v naší přítomnosti, propojila s tím Novým, co zde žijeme a vzniklo tak úplně Nové spojení, Nová energie.

Dávná moudrost v propojení s Přítomností Nové Doby.

Lemurský křišťál v sobě obsahuje veškeré paprsky, se kterými můžeme pracovat. Krystal obsahuje kódy a klíče pro naše NAROVNÁNÍ a zarovnání do Božské osy, našeho Středu.

Tak jako ostatní lemurské krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí. Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické Vědění, informace o vývoji a historii planety Země, projektu Lidstva a bytostí naší Sluneční soustavy.

1,3 kg

6 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ